By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vizitoi në zyrën e tij kryetarin e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, pak pasi Gjykata e Apelit dha vendimin për lirimin e tij. Basha e cilësoi arrestimin e Mziut të paligjshem dhe tha se Partia Demokratike është për një shtet ligjor dhe jo për dënimie me urdhëra mafiozo-politike.