By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Rreshjet e shumta të borës dhe ngricat, që kanë përfshirë prej tre ditësh gjithë zonën veriore të Shqipërisë, kanë krijuar probleme dhe vështirësi të mëdha për mijëra banorë që jetojnë në komunat malore, pjesa më e madhe e të cilave tashmë gjenden të izoluara nga pjesa tjetër e vendit.