By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Zonat Videos by Popular

Moti i keq shkakton vështirësi në zonat malore

02/03/12
Rreshjet e shumta t bors dhe ngricat, q kan prfshir prej tre ditsh gjith zonn veriore t Shqipris, kan krijuar probleme dhe vshtirsi t mdha ... tags: DukagjiniikeqmaloreMotiSulozonatZriiameriks