By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Shba Videos by Popular

Tragjedia e Kolorados

07/29/12
Javn e kaluar, Ashley Moser humbi vajzn e saj 6-vjeare Veronica, viktima m e re n mosh e tragjedis s Kolorados, ku nj i ri hapi zjarr n ... tags: koloradosmasakrashbatragjedia

Beteja elektorale në SHBA - Top Channel Albania - News - Lajme

08/13/12
Kandidati republikan pr zvendspresident n SHBA ka deklaruar se nese politikat financiare t Obams do t fuksiononin, Shtete e Bashkuara do t ... tags: Albaniachannellajmeobamaryanshbatop

SHBA, reformë për emigracionin - Top Channel Albania - News - Lajme

08/16/12
Emigrantt e paregjistruar mund t aplikojn lirisht pr t drejtn pr t punuar e jetuar prkohsisht n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, pas hyrjes n ... tags: albaniachannelemigracioninpërreformëshbatop

Dënimi i 'Pussy Riot', reagon SHBA e BE - Top Channel Albania - News - Lajme

08/18/12
Shtetet e Bashkuara t Ameriks, Bashkimi Europian dhe grupe t ndryshme pr t drejtat e njeriut reaguan ndaj dnimit me burgim t tre antarve t ... tags: albaniachanneldënimireagonriotshbatop

SHBA, vetëvritet regjisori Tony Scott - Top Channel Albania - News - Lajme

08/20/12
Regjisori hollivudian Tony Scott, i famshm pr shum filma mes t cilve edhe Top Gun, ka vrar veten duke u hedhur nga nj ur e Los Angeles. tags: albaniachannelregjisoriscottshbatonytop

“Përdhunimi legjitim”, Romney nën akuzë

08/20/12
Deklarata e kongresistit republikan, Todd Akin, shkaktoi nj furtun t vrtet n Shtetet e Bashkuara t Ameriks. tags: barackchannelMittneobamaperdhunimiRomney

Gafa mbi përdhunimin, kongresmeni kërkon falje

08/21/12
Kongresmeni Todd Akin, i cili shkaktoi nje furtun t vrtet reagimesh pas deklarats s trupat femrore mund t parandalojn shtatzanin n rastin e ... tags: akinchannellajmeobamaperdhunimiromneyshba

Kina: Armët kimike, justifikim i SHBA

08/22/12
Mediat shtetrore kineze kan akuzuar presidentin amerikan Barack Obama se po planifikon t prdor armt kimike t Siris si nj justifikim pr ... tags: channelcrisiskinalajmenewsobamashba

SHBA, “dekadë e humbur” për klasën e mesme - Top Channel Albania - News - Lajme

08/23/12
Klasa e mesme n Shtetet e Bashkuara po jeton nj dekad t humbur, pasi pjesa e saj nga t ardhurat e shtetit sht reduktuar nga t pasurit. tags: albania“dekadëchannelhumbur”klasënmesmepër

Ekonomia, kryefjala e fushatës në SHBA - Top Channel Albania - News - Lajme

09/02/12
E shtuna solli intensifikimin e fushats n Shtetet e Bashkuara, ku si Barak Obama, ashtu dhe rivali i tij republikan, Mit Romnei, kan vn n ... tags: albaniaamerikechannellajmenewsshbatop

SHBA, banka qendrore nxitje ekonomisë - Top Channel Albania - News - Lajme

09/14/12
Banka qendrore amerikane ka njoftuar se do t do t rifilloj politikn e saj pr t injektuar m shum para n ekonomi prmes t ashtuquajturave ... tags: albaniabankachannelekonomisëlajmenewsnxitje

SHBA, mbërrijnë trupat e 4 të vrarëve - Top Channel Albania - News - Lajme

09/14/12
Arkmortet me trupat e pajet t katr amerikanve t vrar n konsullatn e Bengazit n Libi, t trasnportuar me nj avion C17, mbrritn n Bazen Ajrore ... tags: albaniachannellajmembërrijnënewsshbatop