By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Romt Videos by Popular

Lezhë, romët në protestë - Top Channel Albania - News - Lajme

09/28/12
Dhjetra pjestar t komunitetit rom n qytetin e Lezhs protestuan para bashkis pr shkak se prej dy muajsh nuk marrin ndihmn ekonomike. tags: albaniachannellajmelezhënewsprotestëromët

Moti i keq rëndon situatën në veri

02/13/12
Situata n Veri t Shqipris ka vazhduar edhe sot t jet e rnduar, ku mbrm von qeveria shpalli situatn e fatkeqsis natyrore. tags: ikeqmotiromtShkodrSuloZriiameriks

Disa familje rome në Shqipëri janë në vështirësi

02/03/12
Disa familje rome po strehohen prej 3 ditsh n mjediset e Avokatit te Popullit. Bashkia dhe qeveria po perpiqen te gjejne shtepi per keto ... tags: AgolliAvokatii popullitRomtShqipriaTiran