By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Maqedonia Videos by Popular

Ulet numri i azilkërkuesve nga Maqedonia në BE

02/11/12
Numri i azilkrkuesve nga Maqedonia npr vendet e Bashkimit Evropian ka rn dukshm. tags: AzilkrkuesitBEMaqedoniaRamadaniZriiameriks

Erdogan viziton Maqedoninë

09/29/11
Kryeministri turk Rexhep Taip Erdogan ndodhet pr nj vizit zyrtare dy-ditshe n Maqedoni. Turqia sht e interesuar t investoj n Maqedoni dhe ... tags: Isak Maqedonia Ramadani Turqia ZeriiamerikesErdoganIsak

Maqedonia kujton sulmet e 11 shtatorit

09/11/11
Njmbdhjet shtatori po prkujtohet edhe n Shkup Ambasada amerikane atje ka organizuar manifestime t ndryshme. Ndrkoh, presidenti maqedonas n ... tags: manifestime maqedonia Ramadani shkupi11shtatorimanifestimemaqedonia

GNK inkurajon Maqedoninë

08/12/11
Grupi i Krizave inkurajon drejtuesit politik n Maqedoni q t thellojn bashkpunimin dhe dialogun tags: gnk isak ramadanignkisakmaqedoniaramadani

Krijimi i qeverisë së re në Maqedoni

07/27/11
Nikolla Gruevski, i ngarkuar pr formimin e qeveris s re t Maqedonis, e paraqiti programin e veprimtaris s kabinetit t tij t ardhshm dhe ... tags: BDI Gruevski Maqedonia qeveria RamadaniBDIGruevski

Naser Labinot BEQIRI Buzet tua 2011 new

07/23/11
KendojnNASER DHE LABINOT BEQIRISinan Hoxha ft Seldi Qalliu Adrenaline adrenalin adrenalina official videoklipe 2010 2011 brand new ... tags: aaloni albania albanian bbledar beqiri besnnik capital

Aromani din Albania.mp4

07/18/11
Aromani din Albania la Festivalul de la Covasint 10 iulie 2011 tags: albania covasint Maqedonia Shqiprialbaniaaromanicovasint

Daim Lala - Prinderit na ndan

01/12/10
Daim Lala - Prinderit na ndan Egjiptian i Ballkanit Balkan gypter Mansuria Mansura Mangjuria Kosova Maqedonia Albania Daim Lala gypter ... tags: "Balkan"Daim"EgjiptianAlbaniaÄgypterÄgypter"Ballkanit"

Daim Lala- Shume e let

01/12/10
Daim Lala- Shume e let Egjiptian i Ballkanit Balkan gypter Mansuria Mansura Mangjuria Kosova Maqedonia Albania Daim Lala gypter Egypt ... tags: "Balkan"Daim"EgjiptianAlbaniaÄgypterÄgypter"Ballkanit"

Nazmi Makreshi - Cka po me vyn mu Pasunia

01/12/10
Egjiptian i Ballkanit Balkan gypter Mansuria Mansura Mangjuria Kosova Maqedonia Albania Nazmi Makreshi Nazmia Nazmija gypter Egypt Egyptian ... tags: "Balkan"Egjiptian"NazmiAlbaniaÄgypterÄgypter"Ballkanit"

Anonimos -Qikita Qikita ,2010

12/20/09
Anonimos -Xeni-G -Qikita ,new Anonimos -Qikita , 2010Anonimos -Qikita , 2009 Anonimos -Qikita , 2009Anonimos -Qikita , 2009 2010 'Pjesa ... tags: "Anonimos-new-qikita-Qikita"-Xeni-G20092010