By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Kukes Videos by Popular

Pezullohet puna ne Mamez te Kukësit - Vizion Plus - News - Lajme

02/21/12
Situata ne fshatin Mamez te Kukesit, ku banoret nuk lejojn firmn qe te shfrytzoj pasurit minerare, vijon te jete e tensionuar.Edhe te hnn ... tags: AlbaniaanalysiseducationalEntertainmentKukesNewsPlus

Kukës, 40 aksidente ne pak orë mjegull - Vizion Plus - News - Lajme

02/26/12
Si kto dy makina jan prplasur edhe te paktn 40 te tjera brenda pak orsh prgjat autostrads Kolsh-Kuks. Mjegulla e dendur por dhe ngricat jan ... tags: AccidentalbaniacarcrashEntertainmentkukeslajme

Në Veri të Shqipërisë vazhdojnë përpjekjet për hapjen e rrugëve

02/16/12
N Veri t Shqipris po vazhdojn prpjekjet pr hapjen e rrugve, q lidhin Qarqet Shkodr, Kuks dhe Dibr, ku nj numr i madh komunash malore ... tags: deboradiberkukesmotipellumbshkodershqiperi

Albanian Photo Museum

02/22/10
Photo from albania, theth, malesi e madhe, valbona, shkodra, scutari, lezhe, shengjin, kukes, drini, koman, fierze, kruje, diber, peshkopi, ... tags: "malesi"Photo"shqiperiaalbania"apolloniaberatbutrinti

Tuneli-ALBANIA

07/15/09
Rruga Durres - Kukes tuneli - Rreshen Kalimash tags: binibini038DurresdurresiKalimashkosovaKukes

Ari Dj Arta Bajrami falet kjo zemer remix

09/01/09
this music and video modificattion is made dy Ari-Dj from Albania in the city Lushnje , he is living in Greece like an emigrant , he brings ... tags: Albaniaamericaamsterdamathinaberatidurresidushk

North Albania Kukes / vrasje me snajper

08/27/09
pamja nga KUKESI / mali korabit / bushtric / fshati fshat / kalis / radomir / caj / qaj / buzmadhe / tylbja e dervish ismailit tags: AlbaniaBushtriceBuzmadheCajFshatfx1Korabit

ALBANIA 2011

07/13/09
Discover Albania/ Afghanistan Algeria Andorra Angola Antigua Barbuda Argentina Armenia AustraliaAustria Azerbaijan B Bahamas Bahrain ... tags: AlbaneseAlbaniaAlbanianAlbanieAlbanienAlpsAlvania

Highway Durres-Kukes (English subs)

05/23/09
The biggest highway in Albania is closed to an end.ufter allmost 18 months.rruga durres kukes gati mbaron. Albanian roads Albanian highways ... tags: albaniandurreskukesroadstunneli

BB Big Brother Albania 2 - MIMOZA KRASNIQI Dalja - www.besfort.de

05/09/09
www.besfort.de BESFORT VIDEO M1 Big Brother Albania BB Mimoza Krasniqi Adeljda Adela Moza Humor shqip Kosova Shqiperia Ilirida Tirana ... tags: AdelaAdeljdaAlbaniaargetuesearkivBESFORTBig