By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Jakup Videos by Popular

Leonora Jakupi - Se ndaloj (Official Video HD)

08/12/13
Leonora Jakupi - Se ndaloj Official Video HD tags: JakupLeonora

Stupcat Thuprat Presidentet (2011 Trailer) besfort.tv

04/21/11
www.besfort.tv - Stupcat Thuprat Presidentet 2011 Trailer BESFORT VIDEO M1 tags: BehxhetHashimhumorJakupKrasniqiPacolliPresidentet

Fundi i pavarësisë së mbikqyrur

08/21/12
Debatet pr prmbylljen e mbikqyrjes s pavarsis, e cila pritet t bhet n nj ceremoni solemne javn e dyt t shtatorit, vazhdojn edhe m tej n ... tags: beogradeulexjakupkosovakrasniqilajmeokb

Stupcat (Egjeli) - Imitim Jakup Krasniqin zedhenes i UCK gjate luftes

04/12/13
www.besfort.tv - Stupcat Egjeli - Imitim Jakup Krasniqin zedhenes i UCK gjate luftes BESFORT VIDEO M1 tags: besforte-gjeliJakupKrasniqistupcatthupratuck

Grupi G5 Odeon - Qeveria Pronto - Jakup Krasniqi Hashim Thaqi Vlora Citaku Melihate Termkolli

01/04/13
www.besfort.tv - Grupi G5 Odeon Gezuar 2013 me Qeveria Pronto Jakup Krasniqi Hashim Thaqi Vlora Citaku Melihate Termkolli tags: Çitakug5grupihashimJakupKrasniqiodeon

G5 Odeon - Qeveria ne Kuizin Kush do bahet Milioner Humor (besfort.tv)

01/27/13
www.besfort.tv - G5 Odeon Humr Qeveria e kosoves Hashim Thaqi Jakup Krasniqi Vlora Citaku Melihate Termkolli ne Kuizin Kush do bahet ... tags: ÇitakuG5humorJakupkosovesKrasniqiOdeon

G5 Odeon Debat parlamentar - Hashim Thaqi Jakup Krasniqi Vlora Citaku e Termkolli

02/03/13
www.besfort.tv - G5 Odeon Debat parlamentar humor me personalitetet politik te improvizuar Hashim Thaqi Jakup Krasniqi Vlora Citaku e ... tags: Çitakubesfortg5hashimhumorJakupKrasniqi

THIRRJE për protestë - 22.07.2011

07/19/11
=================== ====================Pr m shum video kliko ktu i njeriut ndodhet n tri gjra stomakun, epshet dhe gjuhn.Ngjyra e ... tags: 22.07.2011 bashkohu blerim feja fuad hasipi higjabi