By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Imuniteti Videos by Popular

PD: Imuniteti të votohet më 6 gusht - Top Channel Albania - News - Lajme

07/22/12
At q kryetari i Partis Socialiste Edi Rama e quan nism pr ndryshimin e Kushtetuts pr forcimin e institucioneve t drejtsis, Partia ... tags: albaniachannelimunitetilajmenewspolitikashqip

“Kushtetuta, jo me nxitim”

07/29/12
Rudina Jasini sht petagoge dhe doktorante n departamentin e drejtsis n univeristetin e Oksfordit n Britanin e Madhe. tags: aktualitetdebatiimunitetetimunitetikushtetuesekushtetutambi

PD, thirrje sërish Edi Ramës për imunitetin - Top Channel Albania - News - Lajme

08/05/12
Pak or prpara votimit n Parlament t inisiativs pr ndryshimet kushtetuese pr kufizimin e imunitetit, Partia Demokratike i bri edhe nj ftes ... tags: albaniachannelimunitetilajmenewstop

"Imuniteti? Kush akuzohet të hetohet" - Top Channel Albania - News - Lajme

07/20/11
Raportuesja pr Kosovn n Parlamentin Evropian Ulrike Lunaek ka dhn shembull se far duhet br me imunitetin e deputetit t Kuvendit t Kosovs. tags: akuzohetAlbaniaChannelhetohetImunitetiKushLajme

Kosove: Reagime per ceshtjen e imunitetit

07/16/11
Kryetari i Parlamentit t Kosovs, Jakup Krasniqi, nprmjet nj letre ka refuzuar nj krkes t EULEX-it q Parlamenti i Kosovs me nj rezolut t ... tags: deputetet ditari imuniteti krasniqi shqip voa zeri amerikes