By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Imunitetet Videos by Popular

“Kushtetuta, jo me nxitim”

07/29/12
Rudina Jasini sht petagoge dhe doktorante n departamentin e drejtsis n univeristetin e Oksfordit n Britanin e Madhe. tags: aktualitetdebatiimunitetetimunitetikushtetuesekushtetutambi

Berisha: 6 gushti, ditë historike

08/05/12
Nj dit prpara seances plenare t njoftuar nga mazhoranca pr votimin e heqjes s imuniteteve, kryeministri Berisha e ka cilsuar si dit ... tags: berishaedigushtiimunitetetkryeministrikushtetueserama