By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Ernd Videos by Popular

Situatë e rëndë në veri

02/11/12
sht vshtirsuar metej situata n veri t Shqipris pr shkak t vazhdimit t rreshjeve t debors, errave t fuqishme dhe orteqeve, q kan br t ... tags: dboraerndShkodrShqiprSituatSuloveri