By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Ekonomike Videos by Popular

Abuzimet me ndihmën ekonomike - Top Channel Albania - News - Lajme

01/12/14
9 prej komunave t Kors kan abuzuar masivisht me dhnien e ndihms ekonomike dhe pensionet e invaliditetit. tags: AbuzimetAlbaniaEkonomikeLajmeMeNdihmenNews_in_Albania

Politika te reja ekonomike - Vizion Plus - News, Lajme

07/09/12
Kreu i LSI-se, Ilir Meta ka premtuar nga Greqia marrjen e nismave konkrete pr prballimin e pasojave te krizs financiare ndrkombtare. Gjate ... tags: ekonomikeGreqiaIlirLSIMetaNewsPlus

BSH: Rritja ekonomike nën potencialin e vendit

10/26/11
N Shqipri Banka Qendrore u shpreh sot se ekonomia e vendit vazhdon t ruaj ritmet pozitive t rritjes, por se ato jan nn potencialin e saj. ... tags: ekonomike Mero rritja Shqipria ZriiameriksBankaekonomike