By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Dukagjini Videos by Popular

Moti i keq shkakton vështirësi në zonat malore

02/03/12
Rreshjet e shumta t bors dhe ngricat, q kan prfshir prej tre ditsh gjith zonn veriore t Shqipris, kan krijuar probleme dhe vshtirsi t mdha ... tags: DukagjiniikeqmaloreMotiSulozonatZriiameriks

AUDI Q7 2010

12/13/09
Audi present the new bombastic model of Q7 ... When it was first rolled out three years ago, the Audi Q7 performance SUV immediately ... tags: 2010albaniaAudiautoautoscarsdesign

James Belushi in Albania (RTK Tele Kino) 2/2

08/30/09
James Belushi in Albania RTK Tele Kino 2/2www.dardhania.comHera e dyt q po drgoj ket klip por tash sht duft q ti hjeku tgjitha klipet ... tags: albaniadardhaniadeqandukagjiniferizajgjakovaisniq

Adem Jashari 9 Vjet me von SHQIP KOSOVA ALBANIA

09/28/09
Adem Jashari Anakonda e Kosoves Shqip Shqiperia Ilir Shaqiri Ibrahim Rugova Sali Berisha Video Shqip jo Humor Genc Zekaj Peja Gjakova ... tags: "Adem"Anakonda"Genc"Ibrahim"Ilir"jo"Sali

Argjent Lloga - Kur të kthehesh

03/10/09
argjent lloga argjent lloga music albanian albania struga dukagjini dukagjini design 89 634 6dfg tryj trj aet dgh LLOGA vellezerit nota ... tags: "argjent"dukagjini"mjellma"nota"video6346dfg

Argjent Lloga - Përqafimi

03/10/09
argjent lloga argjent lloga music albanian albania struga dukagjini dukagjini design 89 634 6dfg tryj trj aet dgh LLOGA vellezerit nota ... tags: "argjent"dukagjini"mjellma"nota"video6346dfg