By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Diber Videos by Popular

Peshkopi, sulmohet nënstacioni

07/29/12
Pr t paktn dy jav, banort e komunave Maqellar dhe Melan, u ndeshn me mungesen e energjis elektrike. tags: cezDibërdiberDistrictenergjiaenergjiseMaqellarë

Dibër, ura e Muhurit, e rrezikshme - Top Channel Albania - News - Lajme

09/13/12
Mijra banor t komunave dhe fshatrave Muhur, Arras, Selisht, Zall-Dardhe, Re, si dhe Lur u duhet t rrezikojn jetn ndrsa kalojn n nj ur t ... tags: albania.channeldiberlajme.shqiptopUra

Në Veri të Shqipërisë vazhdojnë përpjekjet për hapjen e rrugëve

02/16/12
N Veri t Shqipris po vazhdojn prpjekjet pr hapjen e rrugve, q lidhin Qarqet Shkodr, Kuks dhe Dibr, ku nj numr i madh komunash malore ... tags: deboradiberkukesmotipellumbshkodershqiperi

Albanian Photo Museum

02/22/10
Photo from albania, theth, malesi e madhe, valbona, shkodra, scutari, lezhe, shengjin, kukes, drini, koman, fierze, kruje, diber, peshkopi, ... tags: "malesi"Photo"shqiperiaalbania"apolloniaberatbutrinti

Albanian Party - NRG BAND in NY & CT December 2009

12/18/09
Albanian Party - NEW YORK CT. NRG Band performing 100 LIVE Only 2 performances. New York - East Manor, Qns NY December 18, 2009 . . . CT - ... tags: "NewAlbaniaAlbanianConnecticutDanceDarsemDarsma

Peshkopi Diber Albania 2009

12/14/09
Peshkopi Peshkopia Albania Albanien Albanie Diber Dibra Totraku Neri Lukani Lukan proshow Added December 14, 2009 tags: AlbaniaAlbanieAlbanienDiberDibraLukanLukani

Liseliler Yemekte

12/03/08
Wed, 03 Dec 2008 185237 -0800Yemek yiyen liselilerin videosu. Guzel bir video tags: ankaraarkadasdiberdudakepilasyonergenliketek

BB Big Brother Albania 2 - MIMOZA KRASNIQI Dalja - www.besfort.de

05/09/09
www.besfort.de BESFORT VIDEO M1 Big Brother Albania BB Mimoza Krasniqi Adeljda Adela Moza Humor shqip Kosova Shqiperia Ilirida Tirana ... tags: AdelaAdeljdaAlbaniaargetuesearkivBESFORTBig

BB BIG BROTHER ALBANIA 2 - BJORDI Telefonata me Babin - www.besfort.de

05/09/09
www.besfort.de BESFORT VIDEO M1 Big Brother Albania BB Bjordi Telefonata babin Mimoza Krasniqi Adeljda Adela Moza Humor shqip Kosova ... tags: AdelaAdeljdaAlbaniaarbanaargetuesearkivbabin

BB Big Brother Albania 2 - Akuzat e te eliminuerve - www.besfort.de

05/09/09
www.besfort.de BESFORT VIDEO M1 Big Brother Albania BB Bjordi Mimoza Krasniqi Adeljda Adela Moza Adi Qetsori Ani Republika Aida Agoni ... tags: AdelaAdeljdaAdiAgoniAidaAlbaniaAlbania2

BB Big Brother Albania 2 - Nenat e finalisteve ne BB 2/2 - www.besfort.de

05/09/09
www.besfort.de BESFORT VIDEO M1 Big Brother Albania BB nenat Bjordi Mimoza Krasniqi Adeljda Adela Moza Adi Qetsori Ani Republika Aida Agoni ... tags: AdelaAdeljdaAdiAgoniAidaAlbaniaAni

BB Big Brother Albania 2 - Nenat e finalisteve ne BB 1/2 - www.besfort.de

05/09/09
www.besfort.de BESFORT VIDEO M1 Big Brother Albania BB nenat Bjordi Mimoza Krasniqi Adeljda Adela Moza Adi Qetsori Ani Republika Aida Agoni ... tags: AdelaAdeljdaAdiAgoniAidaAlbaniaAni