By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Sulo Videos by Popular

Nderohet familja Mulosmani

11/18/11
Sot ne mesdite, ne Tropoje u zhvillua nje ceremoni ne nderim te disa prej figurave te shquara te ketij rrethi, qe dhane kontribut per ... tags: sulo tropoj zriiameriksMulosmanisulotropojzriiameriks

Riaftësimi i sistemit mbrojtës të argjinaturave

11/11/11
N zonn fushore t Nenshkodrs jan drejt prfundimit punimet pr riaftsimin e sistemit mbrojts t argjinaturave, t cilat u shkatrruan gjat ... tags: Nnshokr punimet Sulo zriiameriksArgjinaturatNnshokrpunimet

Mbrojtja nga përmbytjet në Nënshkodër

11/08/11
Prej disa muajsh, n zonn e Nnshkodres po punohet pr riaftsimin e argjinaturave, q u shkatrruan gjat prmbytjeve masive t fundvitit te ... tags: argjinatura Dajci prmbytjet sulo zriiameriksargjinaturaDajci

Ambasadori OSBE ne Bushat

10/31/11
Ambasadori i OSBE-s n Shqipri, Eugen Wollfarth, vizitoi sot vendin e depozitimit t mbeturinave n Bushat t Shkodrs. tags: Bushat OSBE suloAmbasadoriBushatOSBEsulo

Papunësia në Tropojë

11/04/11
Tropoja, megjithse nj rreth me pasuri t shumta natyrore dhe kulturore, vazhdon t prballet me nj nivel t lart t papunsis dhe varfris. tags: papunsia Shqipri Sulo ZriiamerikspapunsiaShqipriSulo

Gjendja ne Tropoje

10/24/11
Banoret e Tropojes organizojne aktivitete per te promovuar imazhin e qytetit. tags: Sulo TropojeSuloTropojeVOA

Shkodër, përvjetori i Lumturimit të Nënë Terezës

10/19/11
8 vjet m par, Papa Gjon Pali i dyt Lumturoi bamirsen e njohur me origjin shqiptare, fituesen e mimit Nobel, Nn Terezn. Dita e Lumnimit t Nn ... tags: Nn Shkodr Sulo Tereza ZriiameriksLumturimiNn

Ambasadori i BE-së viziton Shkodrën

10/17/11
Ambasadori i Bashkimit Europian n Shqipri, Ettore Sequi prezantoi sot n Qendrn e informimit t Bashkimit Europian n Shkodr Raportin e ... tags: BE Kushtet Shqipria Sulo ZriiameriksBEKushtet