By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Berisha Videos by Popular

Norway 1-2 England - U21 all goals and highlights | European Under 21 Group 8 qualifier

10/14/11
Stuart Pearce's side make it three wins from three in Norway. England Under-21s showed excellent character to earn a narrow 2-1 win over ... tags: berisha dawson england football goals henderson highlights

Berisha per zhvillimin e zonave rurale.

10/11/11
Kryeministri i Shqiperise u takua me perfaqesuesit e pushtetit vendor. tags: Berisha farms Kola ruralBerishafarmsKola

Shqipëri: politika

09/26/11
N Shqipri kryeministri Berisha evitoi sot t komentonte propozimet e socialistve pr nj pakt i cili sipas opozits do t'i hapte rrugn ... tags: berisha mero ramaarmandberishamerorama

Intervistë me Kryeministrin Berisha

09/22/11
Intervist me Kryeministrin Sali Berisha nga selia e OKB-s n Nju Jork. Kryeministri foli pr shtjen e votimit pr nj shtet palestinez, pr ... tags: berisha sali xhixhoarbenberishasalixhixho

Forum investimesh SHBA - Shqiperi

09/20/11
Shqiperia po perpiqet qe te terheqe kapitalin e huaj ne formen e investimeve tags: berisha saliberishasalivoa

Shqipëri, Debate mbi procesin e integrimit në BE

09/13/11
N Shqipri shumica dhe opozita u prfshin sot n replika mbi angazhimin e tyre n procesin e integrimit europian t vendit. Kryeministri Sali ... tags: BE Berisha Integrimet Mero Ruci Shqipri zeriiamerikes

Panairi ndërkombëtar i ndërtimit në Tiranë

09/06/11
Dhoma e tregtise dhe industrise eli sot ne Tirane panairin e pare nderkombetar te ndertimit. Ne te marrin pjese kompani amerikane, ... tags: agolli berisha Biznesi Ndrtimi tiraneagolliberisha

Dardan Berisha: Jestem z Kosowa, ale cieszę się, że pomagam Polsce

09/07/11
sport.pl - Jestem z Kosowa i wszystko to, co potrafi, 90 proc. tego, co mam, mj charakter, pochodzi stamtd. Ale ciesz si, e mog pomaga ... tags: Berisha Dardan Eurobasket Europy gazeta.tv Kosowo koszykwka

Qeveria godet bujqësinë - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Me gjithe deklaratat e kryeministrit per rritjen e vemendjes ndaj sektorit te bujqesise, shifrat e buxhetit te rishikuar pak dite me pare ... tags: albania berisha bujqesia bujqet buxheti channel fshatra

Keshilli Kombetar i Partise Demokratike te Shqiperise

07/23/11
N Shqipri kryeministri Sali Berisha tha sot gjat mbledhjes s Kshillit kombtar t partis demokratike se koalicioni i djatht i udhhequr nga ... tags: berisha keshilli kombetar shqiperiberishakeshillikombetar