By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Albania Videos - 4 by Popular

Maqedoni, mbyllet televizioni A1 - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Pas 18 viteve pun, televizioni i par privat n Maqedoni, A1, ka ndrprer transmetimin e programit. tags: A1 albania channel gruevski lajme maqedoni news

Thaci: Në veri ballafaqime të tjera - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Kryeministri Hashim Thaci takoi pasditen e sotme forcat speciale t Policis s Kosovs, n bazn e tyre n periferi t Prishtins. tags: albania beogradi channel dhuna forcat kosova kosovo

Pogradec - Shqiperia Ime - Top Channel Albania

08/01/11
Pogradec is a city in southeastern Albania, situated on the shores of Ohrid lake. It is the capital of the District of Pogradec, in the ... tags: albania Gentian Zeka islami Lasgush pogradec Poradeci Vangjo Vasili

BigBB does Aurela Gaçe - FEEL THE PASSION - Eurovision 2011 - ALBANIA

08/01/11
This video is ment to be as a tribute, not ment to be disrespectful against any artist or country, Please comment rate and subscribe,A ... tags: 2011 ALBANIA alexander Aurela berg bowling can

Tjeter akuze per vrasesin - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Policia norvegjeze mendon t ngrej nj tjetr akuz kundr Anders Behring Breivik, autorin e ngjarjeve n Oslo dhe Utoja, ku humbn jetn 76 ... tags: albania channel newsalbaniachannelnewstop

Thaçi: Sovraniteti nuk cënohet - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
'S'mund t tolerojm q nj pjes e Kosovs t jet vrim e zez dhe q t cnohet sovraniteti i Kosovs.' tags: albania channel kosova newsalbaniachannelkosova

Jep dorëheqjen zëvendësministrja e Integrimit - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Dorhiqet zvendsministrja e Integrimit Jorida Tabaku, pasi pritet q t emrohet n postin e nnkryetares s Bashkis s Tirans. tags: albania channel newsalbaniachannelnewstop

Vlorë, adoleshenti, 11 ditë i zhdukur - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Prej 11 ditsh nj 15-vjecar nga fshati Fitore n Novosele eshte zhdukur dhe eshte shpallur ne kerkim nga policia. tags: albania channel newsalbaniachannelnewstop

Kinë, kontroll hekurudhave - Top Channel Albania - News - Lajme

07/26/11
Autoritetet kineze urdhruan mbikqyrjen e t gjith rrjetit hekurudhor n vend, pas prplasjes s dy trenave t shpejtsis s lart, disa dit m par. tags: albania channel china newsalbaniachannelchina